خانه » همه » سرگرمی » به قتل رسیدن فجیع نوزادی توسط دو بچه ۱۰ ساله +تصویر

به قتل رسیدن فجیع نوزادی توسط دو بچه ۱۰ ساله +تصویر

به قتل رسیدن فجیع نوزادی توسط دو بچه 10 ساله +تصویرReviewed by Admin on Jan 25Rating:

به قتل رسیدن فجیع نوزادی توسط دو بچه ۱۰ ساله +تصویر

به قتل رسیدن فجیع نوزادی توسط دو بچه 10 ساله +تصویر

به قتل رسیدن فجیع نوزادی توسط دو بچه ۱۰ ساله,عده ی زیادی آن روز، دو پسر ۱۰ ساله را دیدند که نوزادی را بغل گرفته بودند و به سوی مقصدی نامعلوم می رفتند.

مردم خیال نموده بودند که آن سه تا برادرند و به همین خاطر کسی به آنها ایراد نگرفت که چرا بدون بزرگتر در خیابان پرسه می زنند.

دقایقی بعد مردم، مادری را دیدند که اشک می ریخت و به پلیس ها می گفت نوزاد ۲ ساله‌اش، جیمز بولگر را در کالسکه ای رو به روی قصابی گذاشته و برای خرید گوشت داخل مغازه رفته ست اما وقتی برگشته پسرک و کالسکه اش ناپدید گشته اند.

به قتل رسیدن فجیع نوزادی توسط دو بچه 10 ساله +تصویرهمان زمان، همه یاد دو پسربچه و نوزاد افتادند اما دیگر دیر گشته بود. پسرها یعنی رابرت تامپسون و جان وینابلز ، جیمز کوچولو را ، دو مایل دورتر به خط آهن بردند، به او تجاوز نمودند،

مثل یک عروسک کهنه توی یکی از چشم هایش رنگ ریختند، با آجر استخوان هایش را خرد نمودند، با میله ای فلزی بارها به سرش کوبیدند و در حالی که هنوز زنده بود،

مدفونش نمودند و وقتی جان داد، جسدش را روی ریل راه آهن انداختند تا تماشا کنند که چگونه هنگام رد گشتن قطار ، بدنش به دو نیم تقسیم می شود.

در سال ۱۹۹۳ ، اقدام به چنین جنایتی از سوی دو پسربچه برای مردم باور ننمودنی بود اما وقتی پلیس ها اسنادشان را رو نمودند و گفتند که خون جیمز کوچولو را کف کفش پسرها پیدا نموده اند و تصاویر آنها در حال دزدیدن نوزاد در دوربین های فروشگاه ثبت گشته ست همه به پذیرفتند.

این جنایت به حدی فجیع بود که جان و رابرت با وجود سن کم شان در دادگاه بزرگسالان محاکمه و به ۱۸ سال حبس محکوم گشتند.

به قتل رسیدن فجیع نوزادی توسط دو بچه 10 ساله +تصویررابرت و جان هیچوقت نگفتند انگیزه شان از این جنایت وحشیانه چه بوده ست جز یکبار که رابرت به دوربین ها لبخندی تحویل داد و گفت « همه پسر کوچولوها، تا وقتی بزرگ نگشته اند، خوبند….» معلم جان و رابرت بعد در گفتگو با رسانه ها گفت:

جان بسیار شرور و پر شر و شور بود ، اما رابرت معمولا آرام و بی صدا بود و عاقل تر از جان به نظر می رسید.

با این حال هر دو پسر سابقه فرارهای زیاد از مدرسه را داشتند و وقتی با هم آشنا گشتند با سوء استفاده از نبود نظارت آدم بزرگ ها، شیطنت های خطرناک شان روز به روز بیشتر گشتتا به آدم دزدی و قتل رسید.

حکم دادگاه این بود که دو پسر تا ۱۸ سالگی در جایی شبیه به کانون اصلاح و تربیت ویژه نوجوانان باقی بمانند و سپس آزاد شوند هرچند خیلی ها معتقد بودند

این روش برای تربیت جان و رابرت کافی نیست و حدس شان هم پر بیراه نبود چون جان وینابلز ۴ سال پیش نیز بار دیگر به علت مشارکت در تهیه تصاویر هرزنگارانه از بچه ها به دادگاه فراخوانده شد

منبع:جام جم

ایمیل شما آشکار نمی شود
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط کافه موزیک